SEO FİYATLARI

Web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz.

Ücretsiz SEO Analizi

SEO Fiyatları

Google SEO Danışmanlık Ücretleri - SEO Fiyatları - SEO Paketleri - SEO Çalışması Ücreti

SEO Fiyatları

SEO FİYATI HESAPLAMA

SEO Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor? SEO çalışması her web sitesi için farklılıklar gösterir. Her web sitesi için tek bir çalışma yöntemi, otomatikleştirilmiş işlemler mümkün değildir. Öncelikle SEO analizi ile ortaya çıkan çalışma konuları için tek tek süre-fiyat hesabı yapılmalıdır. Nasıl web tasarım alanında her proje için tek bir fiyat vermek mümkün değilse, SEO çalışması yaparken de sabit SEO Fiyatları, SEO paketleri mümkün değildir. SEO Fiyatları değişkendir.

Bazı durumlarda web tasarımını tamamen yeniden yapmak, bazen server değişikliği yapmak gerekebilir. Örneğin; Mobil uyumlu olmayan bir web sitesi için SEO çalışması yapmadan önce mutlaka bir SEO uzmanı tarafından arama motorları tarafından istenen standartlarda tasarlanmış mobil uyumlu versiyonu yayına geçtikten sonra SEO çalışması yapmak mümkündür. Öte yandan statik web siteleri için farklı, e-ticaret siteleri için farklı fiyatlar vermek gerekmektedir. Çünkü web sitelerindeki yapısal farklılıklar (tasarım, kodlama, içerik, altyapı vs.) çalışma kapsamını ve çalışma esnasında izlenecek yollar arasında da farklılıklar oluşturmaktadır. SEO Fiyatları için mail atın lütfen.

SEO Fiyatları

Proje bazlı SEO fiyatları: Bu çalışma şekli bir web sitesinin temel sorunlarının giderilip, Google dostu bir web sitesi haline getirilmesi amacını taşır. Hedef kelime belli bir konuma gelince ayrı bir ödeme yapılmaz. Hedef kelime odaklı SEO fiyatları: Belirlenen miktarda iş avansı ile çalışma başlar, belirlenen hedef kelimenin arama sonuçlarında ilk 3 sıra için belirlenen fiyatı o sıralar yükselme sağlandığı takdirde ödenir. Yıllık Sözleşme: Bir firmanın ya da holdingin web sitelerinin genel bakımı ve hatalarının IT departmanları ile koordineli düzeltilmesi gibi işlemleri kapsar. Orta ölçekli firmalar için ise; Yıllık sözleşme kapsamında aylık raporlama karşılığında yapılan çalışmalara istinaden ödenen ücrettir. Danışmanlık Ücreti: Genellikle e-Ticaret siteleri için SEO danışmanlığı hizmetleri karşılığında aylık ya da saatlik ödenen ücretlerdir.

SEO Danışmanlığı

SEO Paketleri

SEO PAKETLERİ

Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı SEO paketleri SEO kavramını daraltıcı niteliktedir ve inandırıcı değildir. Piyasada müşteri talepleri doğrultusunda paketler oluşturmak ve bu paketlerde yazan içerik doğrultusunda çalışmak mümkündür ama sağlıklı sonuçlar vermez. Çünkü SEO denilen çalışma her proje için farklılıklar gösterir. ROI (Return of Investment) hesaplandığında hedef kelime ile birlikte projenin kârlılık oranı ve harcanacak mesai saatleri ortaya çıkabilir.
Bu farklılıklar ise çalışma için harcanacak zamanı ve maliyetleri etkiler. Öte yandan kaç kişilik bir ekibin bu çalışma için istihdam edileceği, günlük ya da haftalık kaç saat mesai harcanacağı, kaç bilgisayar kullanılacağı gibi maliyeti belirleyici unsurlar göz ardı edilerek hesaplanan planlar yerine sabit paketlerden birini seçip SEO hizmeti ya da SEO danışmanlığı almak çoğu zaman yetersiz kalacaktır. Gerçek başarı, titizlikle analiz, planlama, raporlama çalışmalarıyla birlikte yürütülürse mümkündür. SEO paketleri ancak işe başlama esnasında güven telkini için uygun olabilir veya temel SEO çalışması için sabit bir ücret ödenebilir. 2017 SEO Fiyatları için arayın.