GARANTİLİ SEO

Web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz.

Ücretsiz SEO Analizi

Garantili SEO

Garantili SEO Nedir - SEO - Garantili SEO - SEO Uzmanı - Garantili SEO Uzmanı - Garantili SEO Hizmeti

Garantili SEO

GARANTİLİ SEO NEDİR?

Garantili SEO: SEO çalışmasının belli bir aşamasında, hedef kelimelerin arama sonuçlarında çalışma öncesine göre daha üst sıralarda yer alması konusunda verilen teminat olabilir. Yani yükselme Garantili SEO çalışması, ya da yükselme Garantili SEO hizmeti mümkündür. Garanti kapsamında şayet SEO Uzmanı ilerleme kaydedemezse ya da sıralamalarda düşüş yaşanırsa iş avansını iade eder.

Bir diğer Garantili SEO hizmeti ise; Hedef kelimenin belli bir sıraya gelmesi konusunda anlaşma yapılır. Örneğin hedef kelime 1. sıraya gelince SEO hizmeti alan firma SEO Uzmanı'na iş avansı haricinde bir miktar daha ödeme taahhütünde bulunur.

Başka bir garanti şekli ise; Hedef Kelime sıralaması üzerine değil de ziyaretçi sayısının artması ya da belli bir hedefe ulaşması üzerine kurulu bir senaryodur. Google Analytics verileri esas alınarak yapılan gözlemler doğrultusunda organik trafiğin hedeflenen noktaya gelmesiyle garanti yerine getirilmiş olur.

Bir SEO Uzmanı'nın en büyük garantisi Tecrübesi ve Referansları olmalıdır.

Garantili SEO

İyi bir SEO Uzmanı, garanti vermez. Büyük bir firma da SEO Uzmanı'ndan garanti belgesi istemez. Tecrübeli SEO Uzmanı, yaptığı işleri kendisine referans gösterir. Büyük firmalar da yapılan çalışmaların analizini yaparak SEO Uzmanı seçer, böylece kimse riske girmeden referans usulü anlaşma sağlamış olur. Yani bir nevi, geçmişte yaptığımız işler gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır mantığıyla hareket edilirse sağlıklı sonuçlar elde etmek mümkün olur. Eğer bir SEO Uzmanı Garantili SEO hizmeti verdiğini iddia ediyorsa ya dolandırıcıdır, ya da Spam Linklerle belli bir süre ilk sıraya çıkartıp parasını aldıktan sonra web sitenizin Google tarafından cezalandırılması gibi olumsuz sonuçlar yaşamanıza neden olur.

SEO Danışmanlığı

Garantili SEO

GARANTİLİ SEO ÇALIŞMASI

Garantili SEO Çalışması ancak para iadesi ile mümkündür. Hiç kimse kendisini Google yerine koyup, yaptığı çalışmalarla ilk sayfa ya da ilk sıra garantisi veremez. Garanti ancak tecrübeyle ve referanslarla ölçülebilir. Şunu asla unutmamak gerekir: Siz nasıl SEO hizmeti alıyorsanız, rakip firmalar da SEO hizmeti alıyor ve Garantili SEO hizmeti aldığını sanan bir firma her iki SEO Uzmanı'nı da tanımalı ve kimin daha başarılı olduğunu ölçtükten sonra karar vermelidir.

Ayrıca: Kalıcı SEO diye bir kavram da yoktur. Kalıcı SEO'nun mümkün olması için zamanın durması ya da rakiplerin hiç SEO çalıştırmaması ya da Google'ın hiç algoritma değişikliğine gitmemesi anlamına gelir. Bu da mümkün değildir. Çünkü Google ve diğer arama motorları yeni kullanıcı deneyimleri ile bizlere daha iyi hizmet sunmayı hedefler. SEO çalışmasında kalıcı SEO garantisi vermek mümkün değildir.